Založ si blog

Demonštrácie bez študentov ?

Najľahšie mobilizovateľnou revolučnou masou sú vo všeobecnosti študenti. Platí to aj dnes, tu a teraz -na Slovensku ? Pod vplyvom neschopnej vlády sa situácia na Slovensku stáva revolučnou. Ak prezidentka pomocou ÚS znemožní referendum, revolučnosť bude akútna. Budú Bratislavou pochodovať študenti ako pred 2 rokmi ? Nie, nebudú. A ak áno, potom iba jednotlivo. Prečo ? Príčin je viac: neprítomnosť študentov na VŠ a na internátoch (dištančné vzdelávanie), pocit spoluviny mladých na inštalácii súčasnej hrôzovlády, dlhodobé vymývanie mozgov zo strany antipatriotických pedagógov (mečiarobijcov, ficobijcov ), spôsobilostná degradácia súčasného priemeru študentov ( dnes neštuduje iba elita ale aj priemerná-mierne podpriemerná masa mladých), konzumné hodnotové vybavenie, nerozvinutosť vlastenectva-slovenskosti, absencia voči súčasnej vláde kritických mainstreamových médií (rozhlasu, televízie)…

Spoločenský pohyb sa onedlho začne aj na verejných miestach. Hlavnými aktérmi zhromaždení však nebudú študenti, ale skôr starší a pracujúci ľudia. Ľudia s vlastnými životnými skúsenosťami a teda odolnejší voči vplyvu mainstreamovej mediálnej manipulácie.

Je to možno lepšie. Na ulici nebudú stádočká študentov s plecniačikmi a plastovými odznačikmi. Na tribúnach budú chýbať rozhorčení herci a speváci. Chýbať budú aj prenosové vozy televízií, kamier a aj mikrofónov bude pomenej. Demonštrovať sa bude rozvážnejšie-ale o to hrozivejšie.

Päsť tridsiatnika-štyridsiatnika je predsa len tvrdšia ako ručička zvierajúca iphone a energydrink.

Zločinci dnes uväznili policajta

03.06.2021

Policajná inšpekcia mala preveriť manipuláciu s dôkazmi a dohodnutými udavačmi,-ktorej sa podľa tajnej služby SIS dopúštajú zločinci, infiltrovaní na pokyn Matoviča, Lipšica a spol. v radoch vyšetrovateľov, špeciálnych prokurátorov a sudcov špeciálneho súdu. Policajná inšpekcia už nič nevyšetrí. Uväznená zločincami to už nedokáže. Predseda parlamentu sa teda [...]

Slovenskí diplomati-neschopáci a zapredanci

18.05.2021

Slovensko nemalo šťastie na ministrov zahraničia. Čiastočne vlastnou vinou-zlou voľbou vlády, no tiež vinou zlého konceptu zahraničných vzťahov a zlého výberu osôb na post šéfa diplomacie v časoch, keď sme mali relatívne dobrú vládu. Neschopáci a zapredanci sa dostali za ministrov ZV SR nielen za vlád neschopného a predajného Moravčíka, Dzurindu, Radičovej, Matoviča [...]

Kolíková-Rezníkova superstar

15.05.2021

Ministerka nespravodlivosti Mária Kolíková je hviezdou pseudo-zábavných pseudo-diskusných relácií verejnoprávnych médií, patriacich pod kuratelu Jaroslava Rezníka, GR RTVS. Potom, čo zodvihla z gauča pol Slovenska v spodinovej zábave „Pumpa“,zábavne diskutovala v „Silnej“ zostave a čo bola posvätne okiadzaná geronto- liberálnymi dedkami a babkami v [...]

Joe Biden

Biden o Putinovi: Je to bystrý, tvrdý a dôstojný protivník. Rusku však vytýči "červené čiary"

14.06.2021 23:33

"Nehľadám konflikt s Ruskom, ale budeme reagovať, ak bude Rusko pokračovať v škodlivých činnostiach," uviedol americký prezident pred stretnutím s ruským prezidentom.

Hranice / Hranica / Kontrola /

Slováci budú môcť do ČR cestovať bez testu aj po očkovaní vakcínou Sputnik V

14.06.2021 21:58

Potvrdil to český minister zdravotníctva Adam Vojtěch. Ešte pred týždňom pritom Vojtěch trval na tom, že Česko sa otvorí len pre osoby zaočkované vakcínami schválenými Európskou liekovou agentúrou.

Marian Kočner

Kolíková je pripravená zvrátiť rozhodnutie v kauze Kuciak

14.06.2021 21:42

Ministerka spravodlivosti uviedla, že mimoriadny opravný prostriedok v kauze Kuciak by podala v prípade, ak by po prípadnom oboznámení sa s obsahom spisu očakávala zásadne iné rozhodnutie súdu.

Zuzana Čaputová

Čaputová sa stretla s Bidenom. Ten ocenil pokrok, ktorý Slovensko v poslednom čase dosiahlo

14.06.2021 19:39, aktualizované: 22:43

"Hovorili sme o dôležitosti hodnôt, ktoré nás spájajú a ktoré zdieľame. Sú to hodnoty demokracie a právneho štátu," opísala prezidentka stretnutie s prezidentom USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 15125x
Priemerná čítanosť článkov: 2161x

Autor blogu

Kategórie